Szambo betonowe – dlaczego jest to dobry wybór?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szambo betonowe to świetny wybór dla wielu właścicieli domów. Zbiorniki te są trwałe, długotrwałe i łatwe w utrzymaniu. Materiał betonowy stosowany w tych zbiornikach sprawia, że są one znacznie bardziej odporne na rdzę i korozję niż inne rodzaje szamba.

Kluczowe korzyści z betonowych systemów septycznych obejmują:

Trwałość 

Beton jest najmocniejszym materiałem do budowy szamba i będzie trwał przez dziesiątki lat bez uszkodzeń. Powierzchnia może być gładka i czysta z tynku cementowego lub stiuku, lub pozostawić szorstki dla bardziej naturalnego wyglądu. Beton jest również odporny na korozję z chemikaliów, takich jak wybielacze, które mogą uszkodzić plastikowe zbiorniki w czasie.

Koszt 

Beton jest trwały i mocny, ale nie kosztuje dużo więcej niż plastik, aby zrobić szambo betonowe. W rzeczywistości, beton jest znacznie tańszy niż wiele innych materiałów, które można wykorzystać do budowy zbiornika. Na przykład, blok betonowy kosztuje znacznie mniej niż cegła lub kamień, zapewniając jednocześnie równą trwałość w większości przypadków. Jest również mniej kosztowny niż zbiorniki żeliwne lub stalowe.

Instalacja 

Szamba betonowe są łatwe w instalacji, ponieważ nie ma skomplikowanych części, które muszą być montowane przed instalacją, jak w przypadku innych rodzajów szamb. Wystarczy wlać beton do prefabrykowanej formy i pozwolić mu stwardnieć przez noc przed zainstalowaniem go na swojej posesji.

Jeśli chcesz skorzystać z takiego rozwiązania, to szamba betonowe wielkopolska, jest miejscem, w którym z łatwością to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*